Mobil Menü:

arkadaş arayan bayanların telefon numaraları - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

arkadaş arayan bayanların telefon numaraları

Merhaba ben yunus 42 yaşındayım, kendi işimin patronuyum. Maddi açıdan herhangi bir sorunum yok tek sorunum manevi olanı yani yanlız olmam. Kendi ruh eşimi arıyorum ve ileriye dönük ciddi planlarım var. Maddi ve manevi olarak evliliğe hazır biriyim.

İlanım için “arkadaş arayan bayanların telefon numaraları” başlığını seçtim biraz ilginç gelebilir. Amacım telefon ile insanları rahatsız etmek değil bunu belirtmem gerek. Sadece burada yorumlar üzerinden bir süre yazıştıktan sonra direk birebir görüşmektense ilgilendiğim bayan ile telefonda da görüşmek isterim. whatsapp olur görüntülü görüşme olur en azından kiminle görüştüğüme dair son aşamada bir fikir sahibi olmak istiyorum tek amacım budur.

Aradığım bayan dul da olabilir hiç evlenmemiş de olabilir benim için herhangi bir sorun olmaz. Ben dul bir beyim ilk evliliğimden bir kızım var ve yeterince büyüdü artık kendi yuvasını kurdu ve ben tamamen yanlız kaldım. Dul ise yazacak bayanlar çocuksuz olur ise sevinirim ya da var ise benim gibi kendi yuvasını kurmuş olabilir. Belli bir yaştan sonra malum uyum sorunları yaşamasını istemem kimsenin evladının benim için.

Maddi bir beklentim yok evleneceğim bayanı en iyi şekilde bakabileceğimi düşünüyorum. Ama orta seviye bir aileden gelir ise en azından kültür farklılığı yaşamamış oluruz. Uyumumuz çok daha kolay olur düşüncesindeyim. Fiziksel olarak fazla seçici değilim benim gibi kendine bakan birisi olsun yeter. Zaten son aşamada telefon ile de görme ümidindeyim.

Diğer kriterlerime uymayan bayanlar ya da nereye yazdığının farkında olmayan baylar lütfen ilanımdan uzak durun. Bu gibi alakasız yorumlara cevap yazmayacağım. Kriterlerimizin uyduğunu düşünen ve yorum yapmak isteyen bayanlardan rica ediyorum lütfen hangi kriterlerimizin uyuştuğunu ya da hangi kriterlerde bir orta yol bulabileceğimizi düşündüğünüzü yazın konuşalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. slm ben cidi durust birini ariyorum tanimak isterim eger sizde cidiyseniz kendinize guveniyorsniz iste benim telim wapsap var ekleye bilirsiniz cidiyseniz sadece ben herzaman nete olamiyorum

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015