Mobil Menü:

Arkadaş Arama Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Sitesi

Merhabalar aslında bir arkadaşlık tanışma sitesi arıyordum ben ve arkadaş arama sitesi içlerinde de kendime göre en yakın gördüğüm bu site oldu. Ben amacım arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak konuşmak isteyen bir bayanım. Bunun için de kendime uygun düşüncemi yansıtan bir site arıyordum.

Ve bu arkadaşlık sitesi tam olarak istediğim gibi bir site. Ve bunun için de buraya arkadaş arama sitesi ilanını açmak istedim Ben bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan 26 yaşında bekar bir bayanım. Düzce de yaşıyorum. Ailemle birlikte yaşıyorum pek bir sosyal hayatım yok. İşten eve gidip gelen sıradan bir hayatı olan bir bayanım. Evlilik düşünmüyorum çünkü benim için erken hem de doğru kişi çıkmadı henüz bu nedenden dolayı da evlilik benim için ikinci planda kaldı. Ancak biraz olsun vakit geçirmek eğlenmek yeni insanlarla tanışmak konuşmak sohbet etmek istediğim için kendime göre bir arkadaşlık sitesi arıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesi benim için çok uygun gözüktü. Nedeni ise hep ücretsiz hem de aktif bir site olduğunu düşündüm. Ve benim gibi ilan açan kişiler olduğunu gördüm bu nedenden dolayı da burayı tercih ettim.

Benim gibi arkadaşlık kurmak tanışmak yeni insanlar tanımak sohbet etmek isteyen bayan veya erkek arkadaş arıyorum. Bunun için de arkadaş arama sitesi ilanını açmak yada bu gibi sitelere bakmak istedim. Maddi bir beklentim yok bu şekilde bir bayan da değilim amacım gerçekten sohbet etmek yeni insanlar tanımak konuşmak en azından biraz olsun kendime vakit ayırmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. İlgilenen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015