Mobil Menü:

Antalya Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar - Bayan Telefon Arkadaşı, Bayan Telefon Numaraları, Dul Bayan Telefon Arkadaş, Kız Telefon Arkadaşı Numaraları, Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Antalya Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Antalya telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorimizde Antalya ve çevresinden telefon arkadaşı arayan bayan ve bay ziyaretçilerimizin vermiş oldukları ilanlar ile bu ilanlara verilen yanıtlar yer almaktadır. Geçmişte günümüze popularitesini yitirmeden bu günlere dek gelen telefon arkadaşlığı günümüzde üyelik ve ücret karşılığında ve çoğu zaman da saatlik ücretler ile bir çok sitede bu gibi arkadaşlık ilanları yer almaktadır. Life Port un bu sitelerden farkı tamamen ücretsiz ve üyelik sistemini kullanmamasıdır. Her ziyaretçi kolaylıkla ilanları gezebilir, kendi ilanını ekleyebilir ve tabiki mevcut ilanları yanıtlayabilirler. Bu işlemler için herhangi bir üyelik ve ücret şartı yer almamaktadır ve özgürce bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bu kolay arkadaşlık sistemi ilanlar bazında ancak denetlenmektedir. Kimlik bilgileri, rencide edici içerikler ya da dolandırıcılık amaçlı numaralar sistem onayından geçmemekte ve diğer ziyaretçilerin bu gibi sorunlar ile yzleşmesi engellenmektedir. Lütfen sistem tarafından onaylanmayacak içerikli ilanlar eklemeyelim ve ilanlarda az da olsa kendimizden bahsedelim. Keza kendisinden bahsedilerek (alışkanlıklar, zevkler, renkler ya da hayat felsefesi gibi) eklenen ilanlar çok daha fazla ilgi görmektedir.

Life Port un kolay arkadaşlık sisteminden hemen yararlanmaya başlamak için alt kısımdan bu kategoriye ilan ekleyebilirsiniz ya da size daha uygun bir kategoriyi site üzerinden arayarak uygun kategoriye açıklama alt kısımlarından ilanlarınızı ekleyebilirsiniz. İlanlarda telefon numarası ekleme zorunluluğu olmamakta ve ikincil bir iletişim şekli gelecek olan yanıtlardan isteyebilirsiniz ve bu ikincil kaynak aracılığı ile ziyaretçilere kapalı bir biçimde ilgilendiğiniz bay ya da bayan ziyaretçiye numaranızı gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Slm ben volkan almanyadan kesin dönüş burda antalyada çalışıyorum ve bayan arkadaş arıyorum.

 2. merhaba bünyamin ben yalnız yaşıyorum olgun bayanlarla tanışmak istiyorum hoşçakalın

 3. Slm sibel ben antalya merkezde yasiyorum bir arkadaş sa çok iktiyacim var maddi ve manevi bi siki tim yok tek si indim dost ca ve ardasca bir arkadaş telim

  1. selam sibel ben mahmut antalyada yaşiyorum tanışmak istersen numaram

 4. merhaba ben antalya dan sibel. 30 yaşında kumral bakımlı bir bayanım öncelikle telefonda ardından yüz yüze görüşebileceğim beyler ile tanışmak istiyorum.

  1. slm sibel ben antalydn celal tanışmak için telimi yazıyorum çagrı atarsan ararım tanışırıziyi geceler

  2. Ben barış antalya dan ara beni tanisalim isterseniz

  3. Merhaba sibel tanışabiliriz istersen antalyadayım bende yaş mesaj atabilirsin tabi istersen

  4. Slm sibel ben volkan benimle sohbete nedersin.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015