Mobil Menü:

Antalya Kız Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Antalya Kız Arıyorum

Merhaba iyi günler ben Antalya da yaşayan ve aynı zamanda okuyan bir beyim. Bekar çalışan aynı zamanda eğitim gören bir beyim. Açıkcası bir arkadaşlık sitesine ilan açmayı uzun zamandır düşünüyordum. Ancak bunun için doğru site olmasını ve bunun için uygun bir site olsun diye bir sürü sitelere baktım ancak pek bulamadım. Daha sonradan bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya Antalya kız arıyorum ilanını açmak istedim.

Yaşım 24 bekar çalışan aynı zamanda üniversite okuyan bir beyim. Bakımlı kendine giyimine özenen dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik, anlayışlı, sorumluluklarını bilen bir beyim. Aslında benim bu ilanı açma sebebim ilan da anlaşılabileceği üzere Antalya kız arıyorum bunun için de bu ilanı açmak istedim. İş okul derken sosyalleşmeye özel hayatıma pek fırsat bulamıyorum açıkcası bu nedenden dolayı da kendime bir kız arkadaş bulmak için bu ilan sayfasına ilanımı açmak istedim.Artık biraz da kendime özel vakit ayırmak ve biraz sosyalleşmek istediğim için kendime uygun bir bayan kız arkadaş arıyorum. Yanımda olacak sohbet edecek konuşabileceğim yanında kendimi rahat hissedebileceğim bir kız arkadaş arıyorum.

Bunun için de bu Antalya kız arıyorum ilanını açmak istedim. Benim gibi arkadaş arayan konuşmak sohbet etmek isteyen çalışan veya okuyan bekar yaşı 20-25 arası olan arkadaşlık kurmak isteyen yaşadığı yer fark etmez ancak Antalya içi olursa daha iyi olur çünkü tanışma fırsatı bulabiliriz diye düşünüyorum. İlgilenen dürüst, saygılı, samimi kız arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba!
    Benim adım Maricela. Buraya bir hayat arkadaşı aramak için kaydoldum ve profilinizi çekici buldum, bu yüzden uygun bir tanıtım ve resimler için e-posta adresim aracılığıyla benimle iletişime geçmeniz için bir çevrimdışı mesaj bırakmaya karar verdim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015