Mobil Menü:

Anlamlı Kız İsmi Arıyorum - Arkadaş Arıyorum

Anlamlı Kız İsmi Arıyorum

Biz anneler ve babalar yeni doğacak olan çocuğumuza isim vermekte kararsız kalırız. Hem güzel bir isim olmasını isteriz hem de anlamlı anlamı güzel bir isim bulmak yada çocuğumuza o ismi bulmakta zorlanırız. Bunun için de bende anlamlı kız ismi arıyorum ilanını açmak istedim.

Aslında bu ilanı açma sebebim bu şekilde bir isim aradığım için anlamlı kız ismi arıyorum bunun için de sizlerden siz arkadaşlardan fikir almak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Bir sürü isim bulmak istediğimiz türden çeşit çeşit isimlerin yer aldığı siteler var. Ama insan yine de çocuğuna isim koyar iken terettüd ediyor. Ve anlamı da güzel olan ve aynı zamanda kulağa da güzel gelen özel bir isim aramak istiyorlar. İnsanların en özel günlerin den biriside bebeklerinin doğduğu gündür. Tabi çiftler için her bir zamanın yada günün özel bir anısı yada zamanı vardır. Ancak gerçek anlamda en özel gün bence dünyaya yeni gelecek olan bebeğinizin günü olduğunu düşünüyorum. Ona isim bulmak da zorluk çeken bir sürü kişi olduğunu düşünüyorum. Çünkü herkese göre çocuğu eşsiz benzersiz dir. Ve ona göre daha hamileliğin başlangıcından itibaren isim arayanlar yada isim bulmak da zorluk çekenler olduğunu düşünüyorum. Bunun için de ben de bu ilanı açmak ve kendi düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim.

Bebeğimize koyacağımız ismin hem özel olmasını hem güzel olmasını hem de aynı zamanda anlamı güzel olan bir isim bulmak isteriz. Bunun için de nette anlamlı kız ismi arıyorum yada anlamlı güzel isimler diye bakar site site dolaşırız. Bazen hangi ismi koyacağımız aniden belirir kafamızda bazen de o ismin anlamı bize çok güzel ve anlamlı gelir ve çocuğumuza bebeğimize o ismi koymak isteriz. Umarım herkes istediği gibi güzel bir isim bulabilir bebeğine herkesin bebeği özel ve kıymetli bana göre.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015