Mobil Menü:

Ankarada Bayan Dost Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ankarada Bayan Dost Arıyorum

Merhabalar ben Ankara da yaşayan bekar çalışan kendi halinde yalnız yaşayan bekar bir beyim.Aslında ne kadar kendimi tanıtmaya çalışsam da bir kişiyi yakından tanımadan burada ne dersem deyim boş olacağını biliyorum. Ben bekar çalışan bir beyim.Daha önce hiç evlilik yapmadım.Kültürlü işi olan çalışan işine bağlı bir beyim. Aslında benim istediğim Ankarada bayan dost arıyorum arkadaşlık kurabileceğim ve ileriye doğru ciddi bir ilişki düşünebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Düzenli bir işim ve gelirim var.Tabi o kadar zengin değilim ama Ankara gibi bir yerde gayet güzel bir işim ve gelirim var diyebilirim. Kendime ait bir evim var. Biraz kendimi tanıtmak gerekirse çalışan işi ile uğraşan dürüst saygılı samimi kültürlü kendine güvenen azimli kötü bir alışkanlığı ve gece hayatı olmayan bir beyim.Nazik ve anlayışlı bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü hem düşünmedim hem de karşıma istediğim yada bu işte hayatımın aşkı diyebileceğim kimse çıkmadı. Ankara da yaşıyorum ve tanışacağım bayanın da Ankara da yaşamasını yada burada olmasını isterim. Çünkü olursa ileriye doğru yüzyüze tanışmak resmiyet kazanmak ve ileriye doğru birbirimizi daha çok tanımak ve eğer olursa yine evlilik düşünmek ve bunun üzerine Ankarada bayan dost arıyorum ciddi bir ilişki kurabileceğim ve birbirimizi tanıyabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşım 35 bekar bir beyim.

Benim gibi düşünen ilk başta arkadaşlık kurmak düşüncesi olan ancak aklında evlilik düşüncesi de olan ve bu niyetle arkadaşlık kurmak tanışmak bir birimizi yakından tanımak konuşmak isteyen ve ya Ankarada bayan dost arıyorum hayat arkadaşım diyebileceğim beni anlayacak dinleyecek bir hayatı birlikte geçirebileceğim işte bu diyebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba!
    Benim adım Maricela. Buraya bir hayat arkadaşı aramak için kaydoldum ve profilinizi çekici buldum, bu yüzden uygun bir tanıtım ve resimler için e-posta adresim aracılığıyla benimle iletişime geçmeniz için bir çevrimdışı mesaj bırakmaya karar verdim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015