Mobil Menü:

Ankara dan dul erkek arkadaş arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Ankara dan dul erkek arkadaş arıyorum

Ben Ahu Ankara dan 28 yaşında dul bir bayanım. Önceki evliliğim yok gibi çok kısa bir sürede olumsuz bir şekilde sonuçlandı. Bende benim gibi dul bir bey arıyorum. Yine benim gibi yaşanmışlıkları olması önemli ve çocuğu olmaması tercih sebebim olacaktır.

30 37 yaş arası kendini bilen, gezmeyle tozmayla işi olmayan, evine ve evindekilere sahip çıkmasını bilecek kadar ayakları yere basan, karakter sahibi olan herkes ilanıma yorum yazabilirler. Boşa kendinizden bahsetmeyin karşınızdaki bayandan ve evlilikten neler beklediğinizi yazın yeter.

Abuk subuk yorumlara yanıt vermeyeceğim şimdiden belirteyim ki boşa vaktini harcamayın. En azından bir konusu olan ve neden bahsettiği belli olan yanıtlara olusuz bile olsa harcadığı zaman saygımdan muhakkak bir yanıt yazacağımdan emin olabilirsiniz. Tıpkı bu sebepten ne yazdığı belli olmayan, sırf vakit geçirmek için yazan boş, slm nbr gibi cevaplara bir yanıt beklemeyin. Aslında ne bekliyorsunuz ki slm gibi bir yoruma cevaben hayatımı anlatıp hemen görüşmek mi isteyecek karşınızdaki kişi. Kısaca böyle gereksiz ve yetersiz yorumların sahipleri de kusura bakmasınlar gereksiz ve yetersiz muamelesi görmeye mahkumdurlar.

Neyse fazla uzattım bir kaç kez böyle boş yanıtlara çok kızmıştım sanırım çok içimde biriktirmişim ilan yazarken birden içimdekileri boşaltım kusura bakmayın. Konumuza dönecek olur isek kısaca adam gibi bir adam iseniz buna yakışır bir şekilde yanıtlar yazın ve bende size olumsuz bile olsa yakışır şekilde yanıt yazayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. merhaba ahu hanım nasılsınız ben kadir metin sızınle tanısmak ısderım olkol made kulanmıyorum anlayıslı bırıyım.

  2. bende ankdan ahu hanım emekli beyim 40 yaşım yanlızım tanışmak isterim. nom.

  3. merhaba Ahu hanım ben size Ankaradan yazıyorum ünüversite mezunuyum resmi dairede görev yapıyorum . cevap verirsen görüşür bir cay içeriz .

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015