Mobil Menü:

Amasya Dul Bayanım Telefon Arkadaşı Arıyorum - Dul Bayan Telefon Arkadaş

Amasya Dul Bayanım Telefon Arkadaşı Arıyorum

Ben Aysun amasya ve çevresinden erkek telefon arkadaşı arıyorum. İnternete girecek pek vaktim olmuyor o nedenle ciddi dürüst bir bey ile telefon arkadaşlığı kurmayı istiyorum. Ciddi olması önemli bende ciddi düşünen biriyim ve ileriye dönük bir arkadaşlığım olsun istiyorum. Şimdilik telefon numaramı eklemiyorum, gelen yorumlardan düzgün, dürüstçe yazılmış yorumlar ile ayrıca yanıt yazıcam.

Böyle mesajları ilk kez yazıyorum ne yazılır nelerden bahsedilir pek bilemiyorum doğrusu. Aradığım kişi 30 40 yaş arası olabilir, iş ve belli bir soyal hayatı kendince düzgün bir çevresi olan erkek arkadaşlar yazabilirler mesela. Standart biri sayılırım fazla uçlarda yaşamam. Benim gibi her noktada haddini bilecek, onun olana el uzatıldığında had bildirebilecek kendini bilen ayağı yere basan beyler de yazabilirler.

Boş sohped edecek fazla vaktim olmuyor başta da belirttiğim gibi. Az vaktim olsa herkes yazsın derdim. Gerekene gereken cevabı verebilmek için ama fazla vaktim yok malesef ki. Ancak ciddi, dürüstçe yazılmış yorumlara cevaplar atabilecek kadar vakit ayırabilirim.

Söylediğim gibi böyle bir ilan ilk kez veriyorum diğer ilanlara da baktım biraz herkes beklediklerini yazmış siz de yorum olarak karşınızdaki insandan neler beklediğinizi yazabilirsiniz mesela. Bu hiç yokken kendinizi tanıtmaya çalışmaktan çok daha fazla fikir verebilir bana diye tahmin ediyorum. Sadece tahmin ediyorum bakalım öyle olacak mı? Yazın bekliyorum.

Bu arada yazmayı unutmuşum boş zamanlarım da okumayı severim pek çıkıp koşup oynayan biri değilim. Bilemiyorum okuyan bayanlar ne kadar ilgi çekici olur pek tercih edilmediklerini düşünüyorum ama ben böyleyim belirtmeden geçmek istemedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selam hanımefendi ben Ahmet Amasya’da. Arayın

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015