Mobil Menü:

Almanya Frankfurt Dul Bayanım Yalnız Yaşıyorum - Gurbetçi Evlilik İlanları

Almanya Frankfurt Dul Bayanım Yalnız Yaşıyorum

Merhaba öncelikle 52 yaşında dul bir bayanım ve Almanya Frankfurt da yanlız yaşıyorum. Bu gibi ilanları pek beceremiyorum o nedenle ilanımın kalanı için şimdiden kusura bakmayın. Mümkün olduğunca açık seçik bir şekilde yazmaya çalışacağım. İlanımı oluşturma nedenim siteniz aracılığıyla ciddi bir bey ile tanışarak bir evlilik yapmayı istiyorum.

Kısaca ben Frankfurt dan Sevil 52 yaşında, yaşını göstermeyen biriyim 1,70 boyunda , 58 kiloda , kumral , çocuk sorunu olmayan bir bayanım.Çocuk sorunum yok , çalışıyorum , maddi sıkıntım yok.48 – 55 yaş arası çocuk sorunu olmayan Almanya içi ciddi bir beyle evlenmek istiyorum.

İletişim için lütfen buraya yorum bırakınız. Her yorum yapan ile iletişim kurmayı düşünmüyorum. Öncelikle buradan biraz birbirimizi tanıdıktan sonra iletişim kurmak daha iyi geliyor bana. Sizi biraz tanıyabilmem için yorumlarınızda kendinizden, nerede yaşadığınızdan, maddi durumunuzdan ya da varsa şartlarınızdan kriterlerinizden bahsetmenizi rica ediyorum.

Ben 45 ile 55 yaş arası maddi sorunu ve ya hiç çocuğu olmayan ya da varsa yetişmiş çocukları olan beyler ile ilgileniyorum. Almanya içi olması ayrıca önemli benim için. Artık tanışacağım ciddi dürüst bir bey ile hayatımı birleştirerek ikinci baharımı yaşamak istiyorum. Bu yaşıma kadar hep hayt, koşturmaca ile tek başıma uğraştım ve artık yorulduğumu hissediyorum. En azından sırdaşım, arkadaşım ve tabiki can yoldaşım olacak bir bey ile kalan zamanımı çok daha mutlu geçireceğimi düşünüyorum.

Sizin de benim gibi yaşanmışlıklarınız varsa yazın. Artık benim gibi ikinci baharını yaşamak isteyen beylerin mesajlarını bekliyorum. Kriterleri uyuşan ya da yakın fikirlerdeki beylerin mesajlarını okumak isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba Sevil hanm cokiyi ve nazik sinis seninle evlenmeye hazrm ciddi söylüyorum

  2. Bende 49 yaşındayım Uygunsa yarın akşam saat 18 de Frankfurta gelip sizinle tanışmak istiyorum.

  3. Merhaba Sevil hanım tanışa bilirmiyiz.

  4. Merhaba ben Alişan.

  5. Hallo, ich lebe in Giresheim, ich möchte dich treffen Gute Nacht.

  6. Sizinle tanışmak isterim hanımefendi.

  7. Slm Ben 50 yanındayım bu gün doğum günüm. Yalnız olmak istemiyoerum Artık istersen bir şans verelim mi ne dersin Mrb Aytekin ben Tel numaram.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015