Mobil Menü:

Almanya dan Kız Arkadaş Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Almanya dan Kız Arkadaş Arıyorum

İyi günler ben Almanya da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran çalışan bekar bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekarım Almanya da yaşıyorum. Aslında uzun zamandır düşünüyordum bir arkadaşlık sitesine ilan açmayı ancak bir türlü hangi siteye açsam diye emin olamıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya Almanya dan kız arkadaş arıyorum ilanını açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim.

Dürüst, bakımlı ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir beyim. Yaşım 32 İşinde gücünde olan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evlilik düşünmedim çünkü tam olarak kendimi hazır hissetmiyordum bir de karşıma evleneceğim bir aile kurmak isteyeceğim bayan arkadaş çıkmadı. Bu nedenden dolayı da evlilik düşünmedim. Bunun için de bu ilanı açmak ve Almanya dan kız arkadaş arıyorum kendime uygun hayatıma uygun bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, bakımlı tertipli, kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir beyim. Evime aileme oldukça düşkün onların huzuru ve mutluluğu için uğraşan bir beyim. Ama artık kendi ailem olsun kendi evimi yuvamı eşimle ile ilgilenmek mutlu olmak isterim. Bunun için de kendime uygun ve ciddi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Benim gibi düşünen Almanya da yaşayan evlenmek isteyen bekar olmasını isterim hiç evlenmemiş ve aile kurmak isteyen bir Almanya dan kız arkadaş arıyorum ilanımla ilgilenen yaşı 25-32 arasında olan bekar aile kurmak isteyen dürüst, saygılı,samimi, ailesine düşkün ve ciddi düşünen Almanya dan kız arkadaş arıyorum ilgilenen bayanların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015