Mobil Menü:

Almanya dan evlenmek isteyen beyler - Gurbetçi Evlilik İlanları

Almanya dan evlenmek isteyen beyler

Mehaba ben Derya Almanya Hannover de yaşıyorum bir kez evlilik yaptım ayrıldım. 29 yaşındayım ilk evliliğimden hiç çocuğum olmadı. Buraya ilan eklemekteki amacım evlilik. Benim gibi evlilik düşünen 30 ile 40 yaş arası beylerin yorumlarını bekliyorum. Yer olarak Almanya olur ya da Türkiye olur hiç önemli değil önemli olan ciddi ne istediğini bilen ve tabiki en başta dürüst bir bey olması.

Ben derya Hannover de anemle yasiyorum 29 yasim bir evlenme yaptim cocuk olmadi cocuk sahibi olmak istiyor ben burasi olur Turkiye olur fark yapmiyor iyi bir erkek arkadas ariyorum evlenme yapacak encok 40 yas olsun 40 yas buyukler yazmasin umarim bulurum resim yolladim cidi olanlar kontak kursun tesekurler.

Fiziksel olarak fazla bir beklentim yok iç güzellik benim için çok daha fazla önemli. Güncelik olarak kendine giyimine dikkat etmesi de hoç olur. Karşılıklı dürüst olabileceğim beylerin yazmalarını bekliyorum.

Maddi anlamda herhangi bir sıkıntım yok ama bana aday olacak beyinde en azından bana denk olmasını yani ailesini ve kendini kolayca geçindirebilecek bir seviyede olması da ayrıca önemli tabi. Sonuçta çocuk değiliz bu yaşımıza kadar hem maddi hemde manevi olarak kendimize has yaşanmışlıklarımız ve birikimlerimiz olmalı.

Dul beyler yazabilirler ya da hiç evlenmemiş de olabilirler yaş kriterlerime uydukları sürece herhangi bir sorun olmaz. Ancak çocuk sahibi olmaması benim gibi özel olarak ricamdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba ben sevgi Türkiye İstanbul’da yaşıyorum ciddi bir evlilik istiyorum 47 yaşındayım hiç evlenmedim Almanya’dan biriyle tanışmak istiyorum İngiltere İsviçre ülkeleri tercihimdir.

  2. Merhaba ben sevgi Türkiye İstanbul’da yaşıyorum ciddi bir evlilik istiyorum 47 yaşındayım hiç evlenmedim.

  3. Meraba zizinle tanışmak istiyorum.

    1. Mrb ben 1.80 buyunda bir erkeğim ciddi bir evlilik yapmak istiyorum hiç evlenmedim Instagram.

  4. Meraba seninle tanışmak isterim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015