Mobil Menü:

almanya arkadaşlık ilanları - Gurbetçi Evlilik İlanları

almanya arkadaşlık ilanları

Selam ben Şeyda 47 yaşında , 1,73 , boyunda , 85 kiloda , kumral hiç evlilik yapmamış BEKAR bir bayanım.Bu yaşıma kadar evlenmemiş olmamın nedeni yatalak annem vardı ona bakıyordum annemde vefat edince yanlız kaldım ve evlenmeye karar verdin. bu sayfaya yeğenimin tavsiyesi üzerine ilan veriyorum.Kendim mersin de yaşıyorum Almanya’dan hiç evlenmemiş 35 – 45 yaş arası bekar veya eşi vefat etmiş dul DİNDAR bir beyle evlenmek istiyorum.

Maddi açıdan herhangi bir problemim yok ve bana talip olacak beylerinde en azından benim kadar yani bana eş değer bir maddi durumda olmalarını bekliyorum. Fiziki görüntü olarak fazla bir beklentim yok önemli olan karşımdakinin huyu ve iç güzelliği. Huyu güzel olsun yuvamızda huzur olsun fazlasını beklemiyorum.

İlanımda fazla bir kriter eklemedim. İlk kez böyle bir ilan oluşturuyorum o nedenle ne yazılır fazla bilemiyorum. Yorumlarınızda merak ettiğiniz noktalar olur ise sorabilirsiniz bende ilanımda belirtmeyi unuttuğum noktalar var ise eklemiş olurum bu sayede. Az da olsa mevcut kriterlerime uymayanlar lütfen yazmasınlar fazla bir youm kalabalığı yaratmasınlar ki gerçekten niyeti ciddi ve kriterlerimin uyuştuğu beylere böylelikle haksızlık etmemiş olurlar.

Yorumlarınızı bekliyorum. Her bir dürüstçe yazılmış yorum ile ayrıca ilgileneceğime emin olabilirsiniz harcadığınız zamana istinaden. Yorumlarınızda biraz kendinizden bahsederseniz ayrıca sevinirim. Huylarınız, alışkanlıklarınız, nerede yaşıyorsunuz, hobileriniz vs yazabilirseniz hakkınızda doğru bir fikir sahibi olabilirim diye düşünüyorum. Yorum yazanlara şimdiden teşekkürler .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Sana yazmistim

 2. Mrb ben caner hiç evlik yapmadım sizinle tanışmak istiyorum mesajınızı bekliyorum bu numaram mesajınızı bekliyorum sizinle tanışmak istiyorum.

 3. Mrb sizinle tanışmak isterim.

  1. Merhaba Şeyda, 60 yaş ile ilgili düşüncelerinizi bildirin lütfen.

   1. Ask sevmek yas sinisi tanimaz

   2. Ask sevmek yas sinisi tanimaz

 4. slm bebegım canım benım ben 35 yasındayın.

 5. Merhaba istanbul dan emir yaş 38 kg 78

 6. Selam seyda whatsapa gel bekliyorum

 7. Seyda goruselim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015