Mobil Menü:

Ağrı Erkek Arkadaş Arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Ağrı Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba ben Yelda aslen Ağrı kökenliyim İstanbulda yaşıyorum. Yıllar öncesinden kısa süreli bir evliliğim oldu yani dulum. O zamandan beri kendimi işime verdim. Bazen bir bakıyorumda hayat ne çabuk geçiyor. Yapmış olduğum hatanın üzerinden yıllar geçmiş ve iş hayat derken kendime hiç zaman ayırmadan onca zamanın nasıl geçtiğini hiç farketmemişim.

Artık kendime biraz zaman ayırmak, kafama uygun bir bey ile ciddi bir ilişkiye başlamak ve kısacası yeni beyaz bir sayfa açmak istiyorum. İlanımı özellikle Ağrı için verdim. Yeterince çalıştım maddi sorunum yok memleketim olan ağrıdan benim gibi maddi sorunu olmayan işi güç sorunu olmayan beyler yazsınlar lütfen.

45 yaş altı yazmasınlar, vakit geçirmek ya da eğlenmek için birini aramıyorum. Ayakları yere basan kendini bilen ağır başlı yaşanmışlıkları olan beyler ile ilileniyorum. Dul olabilir, çocuğu olabilir. Benim çocuğum yok ama çocuğuna bir abla, bir anne olabilirim sevdiğim kişinin. İkinci baharını yaşamak isteyen benim gibi hayattan, iş koşturmacasından yorlar beyleri bekliyorum.

Özellikle altını tekrar çizmekistediğim nokta ciddi, ileriye dönük düşüncelerimin olması. Tabi hemen bir resime bakarak olacak iş değil bende farkındayım. Bu nedenle buradan biraz yazışıp ilgilenen aklı başında beyler ile (tabi bulabilirsem) sonra birebir görüşürüm. Önemli olan yazdıklarınızı benim için yazmamanız kendinizi anlatın, boş şeyler yazmayın ben dürüstçe yazılmış her yoruma geri dönüş yaparım şüpheniz olmasın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba İstanbul yaş 33 ABİDİN ben ara gerisine karışma.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015