Mobil Menü:

Afyonkarahisar dan dul bayanım - Dul Bayan Arkadaş

Afyonkarahisar dan dul bayanım

Afyonkarahisar dan lale ben. Özel bir şirkette sekreter olarak çalışıyorum. Kendi ayakları üzerinde duran, hayat ile yanlız savaşan kendi halinde bir dul bayanım. Daha önce kısa süreli bir evliliği oldu. Bu evlilikten çocuğum olmadı anlaşadık kader diyelim. Pek sosyal hayatı olan biri sayılmam, ev ve iş arasında sürekli gidip gel insan belli bir zamandandan sonra yorulduğunu hissediyor sürekli aynı şeyler ile.

Hayatıma renk katacak, neşeli eğlenceli bir bey ile tanışmak istiyorum. Ciddi biri olması önemli malum lise öğrencileri değiliz hayata ve çevremize karşı ve tabi en önemlisi kendimize olan saygımıza karşı sorumluluklarımız var. Bana yazacak kişilerin de bu sorumluluğun farkında ciddi orta yaşlı beyler olması ve ilerleyen zamanda Afyonkarahisar da görüşebilme ihtimalimize karşı yakınlardan ya da buraya gelme engeli olmayan biri olması önemli. Ben çalışan biri olduğum için pek işten izin alıp da sağa sola gidecek fırsat bulamıyorum malesef.

Benim gibi işine ve hayatına önem veren, kendine en başta saygısı olan, öz güveni yüksek bir bey ile buradan yazışmayı çok isterim. Benim için de değişiklik olacağını düşünüyorum. Süreki bilgisayar başında olduğum için gelen yorumları okumakta ve takip etmekte oluyor olacağım. Karşısındaki bayanı kahvedeki okey eşi ile karıştırmayan beylerin yazmalarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba lale ben şiirler arası Tırsa taşıma yapıyorum geçirdi hemide yanımda dolaşacak bayan arkadaş arıyorum.

  2. ben 5 vakit namazında biriyim bilmem aradığınız kıriterlere uyuyormuyum.

  3. Slm afyon dan Turhan ciddi tanimak isterim.

  4. Merhaba lale hanım nasılsınız tanisalimmi dersenizben varım yaşım 36

  5. Aradığın kişi kesinlikle benim yani

  6. Merhaba lale hanim yasindayim sizinle gorusmek isterim buraya pek fazla giremiyorum arayin konusalim

  7. slm lale hanım bende afyonluyum tanışalım olurmu 46 yaşındayım mesajını bekliyorum

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015