Mobil Menü:

Adıyaman dan Dul Bayanım - Dul Bayan Telefon Arkadaş

Adıyaman dan Dul Bayanım

Ben adıyaman dan Esra. Dul bir bayanım, daha yeni evliliğimi bitirmek durumunda kaldım. Şu dönem biraz içime kapanığım sanki. Tüm zamanım internette ve kedimle ilgilenerek geçiyor. İnternette bu civardan evlilik ilanlarına bakarken sitenize rastladım bir ilan oluşturmak istedim. Sanırım tanımadığım biri ile dertleşmek iyi gelecek diye düşünüyorum.

Girişten yanlış anlaşılmasın telefon arkadaşı falan aramıyorum buradan ilan sayfamdan karşılıklı dertleşebiliriz mesela ilk etapda. İlerleyen zamanda karşılıklı olarak birbirimizi telefondan ya da yüz yüze görüşebileçeğimiz kadar değerli hissedersek elbette görüşebiliriz. Ancak şu ara direk telefon ile görüşüp hiç tanımadığım biri ile başımı ağrıtmak istemiyorum.

Yaş ya da il önemli değil ancak Adıyaman olur ise belki ilerleyen zamanda görüşebiliriz. Fazla uzatmayım yazın bende yazıyım.

Kimler yazamaz: gençler yazmasınlar boşuna anlaşılıyor yazdıklarınızdan yaşınız ve ne düşündüğünüz. Eğlenmek isteyenler yazmasınlar, yazarlarsa cevap alamazlar emin olabilirsiniz. Kendini bilmek önemli unutmayın. Biraz yaşamışlığı olmayanlar mümkünse yazmasınlar benim için biraz detleşmek tanımadığım birilerinden fikir almak önemli olan.

Umarım ilanımı onaylarsınız. Malum dertleşme amaçlı bir ilan oldu ve bu gibi ilanları kabul ediyor musunuz bilemediğimden bu kısmı ekliyorum. İlanların onaylanarak eklenmesine güvenerek bu içeriği oluşturdum umarım uygundur, uygun değilse de canınız saolsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mrb bekarım sohbet amacı isterseniz özelden arayls önem li olan sohbet

  2. Ben okan 30 yaşındayım boşandım tecrübeliyim.

  3. selam Mehmet ben nasılsınız ben varım konuşalım umarım arasınıs.

  4. slm tansmak ıstersen numarama sms atabılırsın.

  5. Ben adiyamandan ali sizinle tanismak isterim eger sizde isterseniz. Yaşım 25 eger sizin icinde uygunsa arayin dertleselim .

  6. Merhaba ismim ali eğer kabul ederseniz seninle tanışmak isterim

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015