Mobil Menü:

Adana Arkadaş Tatil Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Adana Arkadaş Tatil Sitesi

Merhabalar ben Adana da yaşayan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Aslında benim aradığım tatil sitesi idi ancak tek tatil yapmaktan pek hoşlanmıyorum. Bu nedenden dolayı da yanıma arkadaş aradığım için Adana arkadaş tatil sitesi ilanını açmak ve sizinle düşüncelerimi ne istediğimi paylaşmak istedim.

Ben bekar hiç evlilik yapmamış ailesi ile yaşayan bekar bir bayanım. Yaz tatili bitmek üzere ve ben ancak izin kullanabildim ve bitmeden bir tatil yapmayı düşünüyorum. Ancak bunu tek yapmak istemiyorum. Bu nedenden dolayı da yanıma arkadaş arıyorum ve bunun için de Adana arkadaş tatil sitesi ilanını açmak istedim. Daha önce bu kararı verdikten sonra başka sitelere de baktım ancak pek ilgimi çekmedi veya güvenemedim. Ancak daha sonra bu siteyi buldum ve burada benim gibi tatil arkadaşı arayan kişilerin ilanlarını okuyunca ben de buraya bir ilan açıp bırakmak ve yaz bitmeden belki bir arkadaş bulabilirim diye bu ilanı açmak istedim. Maddi bir beklentim yok bunu belirtmek isterim. Çalışan ve ailemin olsun benim olsun maddi konuda bir sıkıntımız yok. Pek bir arkadaş çevresine sahip değilim olan arkadaşlarım da işlerinde veya kendilerine göre işleri mevcut ve bu yüzden tatil yapmaya benimle gelemiyorlar. Benim de aklıma nette tanışıp bir arkadaş bulmak veya benim gibi tatil yapmak isteyen bir arkadaş bulabilmek istediğim için bu ilanı açmak istedim. Yaşım 28 bekar bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi sıcak kanlı bir bayanım. Aslında şu an nereye gitmek istediğim hakkında bir fikir sahibi değilim ancak şöyle bir şey düşünüyorum. Sadece bir yerde kapalı kalarak orada vakit geçirmek istemiyorum.

Ben gittiğim yeri gezmek görmek istiyorum ve bir kaç yere yakınsa oralara da gitmek istiyorum. Benimle aynı düşüncelere sahip tatil yapmayı planlayan ama arkadaş bulamayan ve tatil yapacak arkadaş arayan bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların Adana arkadaş tatil sitesi ilanıma cevaplarını bekliyorum. Umarım benim gibi düşünen kişiler vardır ve ciddi iseniz tatil konusun da ona göre cevap verirseniz sevinirim.İlgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Belki gideceğimiz yeri birlikte kararlaştırsak da olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba tanışalım mı ve benim numaram.

  2. Merhaba tanisabilirmiyiz.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015